אירועים

גם הפעם היה משמח לגלות עד כמה היוגה מניעה לא רק את אברי הגוף השונים אלא אף מנערת ומעוררת תחושות ישנות או מגלה חדשות, וכך מקרבת לבבות. 

זאת השנה השלישית שאנו מציינים את יום היוגה הבינלאומי. הפעם הרגשנו כי מדובר בהתכנסות שנתית שהפכה למסורת של בית איינגאר יוגה- בית יצחק. האנשים שהתמידו להגיע לאירוע, בפעם השנייה או השלישית שתפו חוויות מהשנים שעברו ואילו החדשים התרגשו, בעקבות התרגול הקפדני והמאיר, לגלות תחושות חדשות בגופם.

גם השנה נערכו חגיגות יום היוגה הבינלאומי בבית איינגאר יוגה בבית יצחק. האירוע כלל הרצאה קצרה המספרת את סיפורם של האלים והאלות במיתולוגיה ההודית ותרגול משותף בהנחיית ליאור הקרי ואפרת חשין. מתאמנים ותיקים לצד חדשים, ילדים וחברים תרגלו במשותף יוגה, לציון היום המיוחד.

תודה על הדלת שנפתחה.
ברגע שעמדתי בדלת הכניסה של "בית היוגה" התלבטתי. עשרות זוגות נעליים עיטרו את הכניסה וסימלו לי את השפה המקומית. "של נעליך מעל רגליך". לא נכנסים לכאן עם נעליים. מישהי שראתה במבוכתי חייכה בנעימות ואמרה לי – זה בסדר, תיכנס כמו שאתה. עשיתי כדבריה אבל הספק המשיך לכרסם.

יום היוגה הבינלאומי צוין לראשונה ב21.6.15 ברחבי העולם וגם בישראל. בית איינגאר יוגה בבית יצחק הקדים וציין את היום המיוחד במוצאי שבת ה20.6.15. במסגרת החגיגות נערך תרגול משותף בהנחיית ליאור הקרי ואפרת חשין. מתאמנים ותיקים לצד חדשים, ילדים וחברים תרגלו במשותף יוגה, לציון היום המיוחד.